het contact

Waar vindt u deCluster?

We zijn bereikbaar in heel Nederland, in Zuid-Afrika, per mail, telefoon, Skype. Steunpunten, aangevuld met aangename vergaderlocaties. Dat werkt uitermate plezierig om efficiënt met onze opdrachtgevers en elkaar samen te werken.

Van West- tot Oost-Nederland en van het noordelijk tot het zuidelijk halfrond opereren wij momenteel vanuit de regio's Haarlem/Amsterdam, Leiden/Den Haag, Hilversum/Gooi- en Eemland, Ede/Wageningen, Arnhem/Nijmegen en Kaapstad, Zuid-Afrika

Volg ons op social media

De leden van deCluster werken voortdurend aan het onderhoud en de presentatie van hun projecten van deze website. Volg ons op Twitter en blijf op de hoogte.

Contactgegevens van de Clusterleden

Michel Versteeg, EmComm, Nijmegen
06 462 666 17, michel@decluster.infomichel@emcomm.nl

Joost Klinkenberg, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
06 20 131 628, joost@decluster.info, joost@hstotaal.nl

Bart Landman, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
06 20 61 68 32, bart@hstotaal.nl

Bas van Kampen, Basis2Business, Western Cape, South Africa
+27 76 275 9025, info@basis2business.co.za

Frans Blanchard, Buro Blanchard, Haarlem
06 50 205 672, frans@blanchard.nl

Matthijs Schonewille, SkriblCMS, Ede
06 305 522 03, matthijs@skribl.com

Chan Blok, Blok Tekst, Amsterdam
06 549 814 50, ​chan@blok.info

Eduard van der Worp, Van der Worp Fotografie, Heemstede
06 270 167 79, (023) 524 03 18 
info@worpfoto.nl

Paul Smeele, Pressrecord Public Relations, Vijfhuizen
06 248 754 84, paul@pressrecord.nl

Pierre Jacobs, triple A visualz, Lisse
06 487 291 54, tripleAvisualz@gmail.com

Ruud Revers, theCabinetshop, Den Haag
06 14 11 08 88, 070-365 91 20
mail@thecabinetshop.nl

Daan Appels, Appels Communicatie, Velp
06 222 214 47, info@appelscommunicatie.nl


Maar u kunt ook onderstaand e-mailformulier gebruiken.

 

Uw bericht is niet verzonden: mogelijk zijn er fouten in de invoer.
Wilt u het nóg eens proberen?