het contact

Waar vindt u deCluster?

We zijn bereikbaar in heel Nederland. De leden van onze groep bevinden zich op verschillende locaties. Zoveel 'steunpunten', aangevuld met een paar aangename vergaderlocaties. Dat werkt uitermate plezierig om efficiënt met onze opdrachtgevers en elkaar samen te werken.

Van West- naar Oost-Nederland opereren wij momenteel vanuit de regio's Haarlem/Amsterdam, Leiden/Den Haag, Hilversum/Gooi- en Eemland, Ede/Wageningen en Arnhem/Nijmegen.

Volg ons op social media

De leden van deCluster werken voortdurend aan het onderhoud en de presentatie van hun projecten van deze website. Volg ons op Twitter en blijf op de hoogte.

Contactgegevens van de Clusterleden

Michel Versteeg, EmComm, Nijmegen
(06) 462 666 17, michel@decluster.infomichel@emcomm.nl

Joost Klinkenberg, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
(06) 20 131 628, joost@decluster.info, joost@hstotaal.nl

Bart Landman, HSTotaal Communicatie & Design, Haarlem
(06) 20 61 68 32, bart@hstotaal.nl

Matthijs Schonewille, Skribl, Ede
(06) 305 522 03, matthijs@skribl.com

Frans Blanchard, Buro Blanchard, Haarlem
(06) 50 205 672, frans@blanchard.nl

Chan Blok, Blok Tekst, Amsterdam
(06) 549 814 50, ​chan@blok.info

Eduard van der Worp, Van der Worp Fotografie, Heemstede
(06) 270 167 79, (023) 524 03 18 
info@worpfoto.nl

Paul Smeele, Pressrecord Public Relations, Vijfhuizen
(06) 248 754 84, paul@pressrecord.nl

Pierre Jacobs, triple A visualz, Lisse
(06) 487 291 54, tripleAvisualz@gmail.com

Ruud Revers, theCabinetshop, Den Haag
(06) 14 11 08 88, 070-365 91 20
lundiadenhaag@gmail.com

Daan Appels, Appels Communicatie, Velp
(06) 222 214 47, info@appelscommunicatie.nl


Maar u kunt ook onderstaand e-mailformulier gebruiken.

 

Uw bericht is niet verzonden: mogelijk zijn er fouten in de invoer.
Wilt u het nóg eens proberen?